okna

ROLETY

ROLETY - OKNOSTYL

Nasza firma oferuje również dodatkowe usługi dotyczące okien. Zajmujemy się produkcją i montażem rolety zewnętrznych. Przykładamy dużą wagę do doboru solidnych materiałów, aby mogły one wytrzymać długie lata. Nasi montażyści oprócz darmowej wyceny są w pełni wyszkoleni i zdolni wykonać każde zlecenie. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta! Do każdego podchodzimy indywidualnie z zachowaniem profesjonalizmu. Oferujemy:

  • Zewnętrzne
  • Nadprożowe
  • Nadstawne
  • Profile do rolet

SOLIDNE ROLETY PORTOS

Oferujemy państwu szeroki wybór rolet. Są to solidne produkty wykonane z wysokiej jakości materiału. W naszej ofercie znajdą państwo rolety nadstawne, rolety zewnętrzne, rolety nadprożowe oraz profile do rolet. Rolety nasadowe (inaczej nadstawne) montuje się na etapie budowy obiektu. Rolety zewnętrzne można montować także po zakończeniu budowy ponieważ stosuje się ją na elewację. Oferujemy również solidne napędy przeciążeniowe, radiowe oraz przewodowe, które poprawiają komfort użytkowania. 

Rolety nadprożowe to specjalistyczny system konstrukcyjny stosowany w nowo wnoszonych budynkach. Elementy tych rolet zapewniają łatwe i szybkie wbudowanie do kązdego rodzaju muru, ale również będą stabilne i bezpieczne. Oferujemy państwu również profile aluminiowe do rolet. Wykonane one są z blachy walcowanej, lakierowane proszkowo lub wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasi fachowcy podołają każdemu wyzwaniu. Zaufaj profesjonalistom!