Okna Piła PCV Energooszczędne Plastikowe Pasywne Drzwi Parapety Bramy Sklep z Oknami w Pile Duże Okna Przesuwne HS PSK Smart Side Tarasowe Trzyszybowe Dwuszybowe Ogrodowe Aluminiowe Dachowe Montaż Wymiana Demontaż Producent Okien Nowoczesne Grafit Antracyt Czarne Białe Brązowe Świat Drzwi i Okien Piła Okna 3 Szyby 7 Komorowe 5 6 Komór Pomiar Wycena Salon OKNOSTYL Tanio Wymiana Cena Dobre Opinie Drutex Antywłamaniowe Najlepsze Polecane Balkonowe Niskie Ceny Promocja Dźwiękoszczelne Cennik Niski Współczynnik Przenikania Ciepła K Oknoplast Ideal Rehau Tanie Producenci Solidne Trwałe Na Wymiar Ogród Na Zamówienie Najtaniej Promocje -42% Gwarancja Okno Piła Firma Wykonawca

OKNA PRZESUWNE HS

OKNA HS

Okna przesuwne HS to duży komfort użytkowania. Drzwi tarasowe tego typu mają skrzydło przesuwne i skrzydło stałe, które są przesunięte względem siebie i położone równolegle do siebie. Zaletą jest w tym przypadku fakt, iż nie trzeba do tego celu używać siły, gdyż skrzydło ruchome porusza się po ukrytej w podłodze szynie na specjalnych rolkach, a ruch ten odbywa się bardzo płynnie. Dzięki temu ciężkie i duże skrzydła w tym systemie są przesuwane bardzo lekko i bez problemów mogą je przesunąć nawet dzieci. Okna te posiadają niski próg nawet 3 mm. Dzięki czemu możemy swobodnie wyjść na taras czy ogród.

ZALETY OKIEN HS

Proste w obsłudze

Nikt nie będzie miał problemów z ich otwieraniem i zamykaniem

Jakość

Są tańsze i lżejsze od pozostałych okien przesuwnych

Niezawodność

Drzwi przesuwne HS są bezawaryjne przez co nigdy się nie psują

Szczelność

Drzwi HS są bardzo szczelne i odporne na warunki zewnętrzne

WŁAŚCIWOŚCI OKIEN PRZESUWNYCH HS

Table Header
Wzmocnienia
Duże, specjalnie profilowane wzmocnienia
Szyby
Pakiety szybowe o szerokości 24 i 48 mm i współczynniku 1,1 W/m2K oraz 0,5 W/m2K. W przypadku dużych gabarytów w pakietach wykorzystywane są szyby o grubości 6 mm.
Okucia
System okuć podnosi i przesuwa z taką samą dokładnoscią małe skrzydła jak i duże o wadze do 300 kg.
Próg
Próg aluminiowy z przegrodą termiczną.
Kolorystyka okien przesuwnych
Bogaty wachlarz barw, zarówno drewnopodobnych, jak i jednobaarwnych.

OKNA DRZWI PRZESUWNE HS

Nowoczesne drzwi przesuwne przez które zaciera się granica pomiędzy wnętrzem domu, a wyjściem na taras. Na wysoki komfort użytkowania wpływa cicha praca okien, minimalistyczna forma oraz wysokie parametry izolacyjne. Innowacyjne drzwi są produkowane w technologii Titanium Technology w której wykorzystujemy pełnowartościowe PVC z domieszką tytanu. Technologia ta charakteryzuje się wysoką odpornością na odbarwienia i na szkodliwe działanie promi słonecznych oraz dużą sztywnością. Z naszymi oknami nie musisz martwić się o uciekające ciepło. Nasz zaawansowany system wielouszczelkowy zapewnia wysoką izolację, dorównując oknom PVC, dlatego drzwi gwarantują pełen komfort termiczny.

Wszystkie rodzaje okien przesuwnych do zobaczenia w salonie handlowym Oknostyl – Piła ul. Kossaka 119. Zapraszamy!